Dzwoń za mniej w UE

Dzwoń za mniej w UE

Bardzo dużo osób, szczególnie młodych, chcąc się z kimś skontaktować wybiorą Messengera, gdzie zadzwonią do najbliższych. Mimo to, wciąż istnieje spora grupa osób, która wybiera tradycyjne dzwonienie oraz pisanie SMS-ów. Jest dla nich dobra wiadomość:  nowe, niższe stawki za połączenia z Polski do krajów UE.

Od 15 maja 2019, ceny nie mogą być wyższe niż 1 złoty brutto za minutę połączenia oraz 31 groszy brutto za wysłaną wiadomość SMS, jak przypomina Urząd Komunikacji Elektronicznej. Owe zmiany nie dotyczą pakietów, a cen w sieciach rozliczanych za jednostkę. Są od tego odstępstwa, w momencie gdy konsument po dacie 15 maja zdecyduje się na korzystanie z innej alternatywy lub ogłosi, że chce rozliczać się według wcześniejszych warunków. Raczej nie będzie fanów płacenia wyższej ceny, lecz nigdy nie wiadomo, można samodzielnie podjąć decyzję.

To pozytywna wiadomość również dla krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego, czyli Norwegii i Islandii, w których to państwach zostaną stworzone specjalne regulacje.

Źródło: https://www.telko.in/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos