Instagram rozbudowany o komunikator

Instagram rozbudowany o komunikator

O popularności Instagrama można mówić wiele. Jest to obecnie jeden z najłatwiejszych sposobów na pokazanie naszym obserwatorom co się u nas dzieje, co robimy i gdzie jesteśmy. Twórcom najpopularniejszego portalu ze zdjęciami to jednak nie wystarczało. Teraz dostępna jest aplikacja Threads. Jest to instagramowy komunikator, w którym możemy porozumiewać się z naszymi bliskimi znajomymi. To własnie oni są głównym targetem Threads, by jak najszybciej i najłatwiej pokazać znajomym co się u nas dzieje.

Threads to nie tylko zdjęcia i rozmowa. Jeżeli chcemy możemy włączyć w nim funkcję (oczywiście po wyrażeniu zgody przez użytkownika), która pozwoli przykładowo na pokazanie czy jesteśmy dostępni i czy możemy w tym czasie rozmawiać w czasie rzeczywistym. Wszystko za pomocą ustawienia odpowiedniego statusu. Aplikacja wyposażona jest w Auto Status, który pokaże w jakim jesteśmy miejscu czy przykładowo podróżujemy czy siedzimy w kawiarni.

Trochę jak Snapchat? Starsi użytkownicy powiedzieliby, że to już było w Gadu-Gadu :). Czas pokaże, czy nowa inicjatywa się przyjmie. Będziemy obserwować przyrost użytkowników czy raczej ich obojętność?

 Źródło: https://mobirank.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos