Jakie strony www najczęściej odwiedzają … rodziciele?

Jakie strony www najczęściej odwiedzają … rodziciele?

Obecnie dzieci mają stosunkowo łatwy dostęp do Internetu, gier, portali społecznościowych oraz miejsc, do których lepiej nie zaglądać przed osiągnięciem stosownego wieku. Zapobiec temu próbują zatroskani rodzice, nakładający blokady lub po prostu monitorując co w sieci robią ich pociechy. A gdyby tak spojrzeć na drugą stronę medalu, i przyjrzeć się własnie aktywności rodziców w Internecie? Umożliwiają to ostatnie wyniki badań Gemius/PBI.

Zgodnie z prezentowanym raportem okazuje się, że częściej znajdziemy w sieci panie, niż panów. Kobiety, których dzieci są najmłodsze najwięcej czasu spędzają w sieci na urządzeniach mobilnych. W przedziałach wiekowych prezentuje się to następująco 0-7 lat: 27 godzin miesięcznie, 26 od 7-14 lat i 24 mamy dzieci w przedziale 14-18. Najczęściej mamy spędzają czas na portalach parentingowych, sklepach odzieżowych, sklepach z zabawkami oraz portalach związanych z urodą i kosmetykami.

Panowie preferują urządzenia stacjonarne i laptopy, a średni czas poświęcony na surfowanie po internecie to 44,5 godziny. Ponadto Panów odnajdziemy na stronach związanymi z komputerami i technologiami, motoryzacją oraz erotyką.

Źródło: https://mobirank.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos