Komunikator Facebooka pracuje nad funkcją przypominania o odpowiedzi na wiadomość

Komunikator Facebooka pracuje nad funkcją przypominania o odpowiedzi na wiadomość

Czy zdarza Ci się odkładać odpisywanie na wiadomości z Messengera na później i ostatecznie o tym zapominać? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, z pewnością ucieszysz się na wieść o nowej funkcji, która jest obecnie w fazie testów.

W serwisie mspoweruser.com pojawiła się informacja, jakoby Facebook prowadził testy nad funkcją odchodzącą od idei wiadomości błyskawicznych. Miałaby ona umożliwić użytkownikom odłożenie powiadomień, co oznacza w praktyce, że powiadomienie o nadejściu nowej wiadomości mogłoby zostać wyświetlone na ekranie dopiero godzinę po jej otrzymaniu!

Uśpienie powiadomień

Dzięki wdrożeniu nowej funkcji, użytkownicy nie musieliby natychmiast odpisywać na wiadomości bez obaw o to, że zostaną przez nich przeoczone. Po wciśnięciu przycisku „Przypomnij mi za godzinę”, powiadomienie o ich nadejściu zostałoby bowiem uśpione i wyświetlone ponownie po upływie godziny.

Messenger Facebook opcja przypominania odpowiedzi na wiadomość

Dostępność nowej funkcji

Na chwilę obecną, funkcja jest testowana wyłącznie w wersji komunikatora na Androida. Niestety, przybliżona data jej wprowadzenia nie jest jeszcze znana.

Należy przyznać, że nowa funkcja Messengera wydaje się być idealną receptą na problem, z którym obecnie boryka się wielu z nas. W czasach, gdy wiele rzeczy zabiega jednocześnie o naszą uwagę, bardzo łatwo o przeoczenie wiadomości. Dzięki możliwości uśpienia powiadomień, możemy z łatwością do nich wrócić po upływie 60 minut. Pozostaje zatem obserwować, jak potoczy się rozwój wydarzeń i liczyć na to, że już niedługo użytkownicy komunikatora będą mogli się cieszyć nową funkcją.

źródło: mspoweruser.com

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos