Search

MacBook z dotykową klawiaturą?

MacBook z dotykową klawiaturą?

Jeżeli chcielibyśmy prześledzić ewolucję telefonu (zakładając stosowne uproszczenie) to moglibyśmy przejść przez etap telefonów z kablem, telefonów komórkowych „batoników”, telefonów z klapką i telefonów dotykowych. Analogicznie, najpierw korzystaliśmy z komputerów stacjonarnych, teraz większość z nas posiada laptopy. Czas na kolejną ewolucję, czyli … na dotykowy laptop. Apple już wkrótce zamierza wypuścić jeden ze swoich flagowych produktów, komputer z serii Macbook, z dotykową klawiaturą.

Choć przedsiębiorstwo z nadgryzionym jabłkiem nie będzie prekursorem urządzeń bez klawiatury (ubiegło ich Lenovo ze swoim Lenovo Yoga Book) to fani Apple, którzy słyną ze swojego przywiązania do marki nie mogą doczekać się prototypu.

Odchudzony Macbook nie będzie miał zwykłej nawierzchni – wyposażony będzie w czujniki nacisku i silniki haptyczne, które pozwalają imitować klawiaturę, dzięki czemu pisanie na niej jest proste i szybkie.

I choć wprowadzenie bezdotykowej klawiatury wiąże się z pewnymi kosztami można założyć, iż na Worldwide Developers Conference 2019 Apple pokaże światu projekty, które zadowolą i zaskoczą niejednego.

Źródło: https://antyweb.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos