Masz dosyć ofert operatorów? Stwórz własną sieć!

Masz dosyć ofert operatorów? Stwórz własną sieć!

Orange postanowiło udostępniać nadajniki tym, którzy uważają, że skonstruują sieć lepiej niż operator. Brzmi jak żart primaaprilisowy? Nic z tego, to odpowiedź Orange na zmiany statusu wirtualnych operatorów mobilnych (MVNO). Orange chce tym samym dać możliwość przejęcia inicjatywy przez klientów korporacyjnych i wprowadzić nieco świeżości na rynek.

To ważny punkt strategii .Grow, a uruchomienie własnej sieci ma zająć nie dłużej niż 2 tygodnie.

Prezentując naszą strategię .Grow zapowiedzieliśmy nowe otwarcie na rynek hurtowy, również w części mobilnej, by mocniej wykorzystać potencjał naszej sieci. Dziś jesteśmy gotowi z ofertą dla wirtualnych operatorów. To najprostszy i najbardziej przyjazny model MVNO na rynku – powiedział Maciej Nowohoński, członek zarządu Orange ds. rynku hurtowego – Operator otrzymuje bezpośredni dostęp do naszej infrastruktury radiowej i szkieletowej przez platformę do zarządzania swoją siecią komórkową, a także karty SIM. Pozwala to m.in. przyspieszyć uruchomienie sprzedaży jego usług mobilnych – dodał specjalista.

Każdy klient, który spełni warunki i otrzyma możliwość zbudowania własnego MVNO będzie mógł zaproponować własne, autorskie abonamenty na usługi telefonii komórkowej i internetu mobilnego. Obowiązujące zasady inicjatywy umieszczono na specjalnie przygotowanej stronie Orange.

Źródło: Tabletowo.pl

1 comment
Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Comment

  • José Balderas Galván
    10 czerwca 2022, 22:46

    Security privasity and information please

    REPLY

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos