Najpopularniejsze wyszukiwania w polskim Google’u w 2021

Najpopularniejsze wyszukiwania w polskim Google’u w 2021

Niby nic, ale czekamy na to z niecierpliwością. Podsumowanie roku Google’a pod względem wyszukiwań pozwala złapać nam się za głowę i zastanowić się dlaczego ludzie tak powszechnie szukają pewnych haseł. Jesteście ciekawi, jakie wyszukiwania zdominowały polski Google w mijającym roku?

Jednym z topowym haseł były rzeczy dotyczące Euro 2020. W dalszej kolejności jest już dużo więcej przyziemnych spraw. Na drugiej pozycji znalazł się Krzysztof Krawczyk. Jak widać śmierć artysty wywołała duże poruszenie w sieci. Na kolejnych miejscach można znaleźć także słowa kluczowe dotyczące spisu powszechnego czy platformy pacjent gov. Często zatem szukamy wyjaśnienia bieżących wydarzeń powiązanych z obowiązkami administracyjnymi.

Na piątym miejscu znalazł się również niedawno zmarły dziennikarz Kamil Durczok. Nie mniej emocjonalne są kolejne hasła wstukiwane przez rzesze Polaków do poczciwego Wujka Google’a. Szóste miejsce zajął mega popularny serial produkcji Netflixa, czyli Squid Game. Tuż za południowokoreańską produkcją uplasowała się loteria szczepionkowa, a dwie kolejne pozycje są wyjątkowo ciekawe. Polacy poszukiwali dodatkowych informacji na temat Afganistanu (pokłosie decyzji o wycofaniu się sił zbrojnych USA z tamtego terytorium i ponownego przejęcia władzy przez Talibów) oraz stanu zdrowia Christiana Eriksena. To duński piłkarz, który podczas jednego z meczów mistrzostw Starego Kontynentu stracił na boisku przytomność.

Ufff.. trochę tego się nazbierało! Co zamknęło listę 10 najczęstszych wyszukiwań Google w Polsce w 2021 roku? Tym razem zainteresowanie wzbudziły … lody Ekipy! No cóż – nie tylko poważne tematy mają rację bytu w wirtualnym świecie wyszukiwań.
Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos