Nowa odsłona UBERA, wersja helikopter

Nowa odsłona UBERA, wersja helikopter

Czy jest jeszcze jakiś entuzjasta nowych technologii, któremu trzeba przedstawiać czym jest UBER? Możemy założyć się, że nie, ale dla spokojnego sumienia… W największym uproszczeniu jest to aplikacja do zamawiania przejazdów. Jest tańsza od normalnej taksówki, pokazuje nam z góry kto i za ile po nas podjedzie.

Tak przynajmniej wyglądają realia w Polsce, ale jak już wcześniej pisaliśmy UBER ma wielkie marzenia rozwoju. Chciałby świadczyć usługi w każdej dziedzinie transportu. Wszyscy wiemy jakie to trudne, ale UBER pokazuje, że nie wszystko to mrzonki i zamierza spełniać swoje odważne postanowienia. Przenieśmy się więc do Nowego Yorku, by poznać usługę UBER Copter, która ruszy już za miesiąc.

Na czym będzie polegać i w jaki sposób będzie działać UBER Copter? Będą to czarterowe loty rejsowe zapewnione dzięki przedsiębiorstwu Heliflite. Skorzystają na niej osoby, które przemieszczają się po utartej trasie na terenie Nowego Jorku, a dokładniej pomiędzy Staten Island na Manhattanie a lotniskiem Kennediego. Czas trwania podróży wyniesie jedynie 8 minut i pozwoli na wygodną podróż bez korków.

Jak zwykle istnieją pewne „ale”. Na razie dostępna jest jedynie ta trasa, cena jest też całkiem wysoka bo wynosić będzie od 200 do 225 dolarów, zaś skorzystać z niej będą mogli tylko członkowie VIP, czyli ci posiadający platynę lub diament w programie UBER Reward. Mimo to, jest to duży krok w stronę rozwoju i być może piękny początek nowej ery podróży.

Źródło: https://dailyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos