Search

Nowe oferty od Orange

Nowe oferty od Orange

W naszych cyklicznych raportach porównujemy jakość usług prezentowanych przez czterech operatorów: Orange, Play, Plus i T-Mobile. Przyjrzyjmy się dzisiaj temu pierwszemu, ale nie pod kątem dobrze nam znanych mierników, a działań produktowych i promocyjnych. Skąd taki pomysł? Orange wprowadza 4 nowe oferty, zwieńczone głośną kampanią marketingową.

Oprócz standardowych zmian w cenie internetu lub SMS-ów operator podkreśla, iż chce odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klientów i zapewnić im to, co jest dla nich najbardziej użyteczne. Pomarańczowy operator zapewnia dostęp do muzyki w popularnych serwisach bez ograniczeń, zwiększa ilość danych w kraju i EU, zestawy ze smartfonem lub słuchawkami za złotówkę oraz GB, które będziemy mogli przekazać najbliższym.

Standardowo, cena pakietów rośnie wraz z dostępnymi możliwościami, kolejno 35, 45, 55 i 75 zł. W nowej ofercie Orange pamięta zarówno o dotychczasowych konsumentach, jak i o tych, którzy dopiero teraz zdecydują się na rozpoczęcie współpracy z operatorem.

Czy te zmiany przekonają nowe osoby do koloru pomarańczowego?

Źródło: https://www.telko.in/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos