Search

Reakcje na Twitterze już wkrótce? Bardzo możliwe!

Reakcje na Twitterze już wkrótce? Bardzo możliwe!

Czy spotkaliście się kiedyś z sytuacją, że mieliście ochotę udzielić poparcia jakieś osobie na twitterze, jednak kliknięcie reakcji “serduszka” pod danym wpisem mogło wywołać różne skojarzenia dla postronnych obserwatorów? Na przykład radość na wieść o tragicznych zdarzeniach.

Wkrótce ten dylemat może pójść w zapomnienie. Według przecieków Jane Manchun Wong, specjalistki od inżynierii odwrotnej, Twitter ma intensywnie pracować nad wdrożeniem reakcji znanych nam dobrze z konkurencyjnego portalu społecznościowego Facebook.

Według załączonych screenów, użytkownicy Twittera mają mieć dostęp do takich reakcji jak: uśmiech, zdziwienie czy gestu złożonych dłoni. Pogłoski może wzmacniać również fakt, że jakiś czas temu Twitter dodał różne reakcje w odpowiedzi na wiadomość bezpośrednią. 

To nie koniec “zapożyczeń” od głównego rywala. Twitter ma pracować także nad własną funkcjonalnością naśladującą “Stories” znane nam z portalu Marka Zuckerberga. Robocza nazwa tej opcji to “Fleet”. Nie znamy jednak jeszcze daty powszechnego wprowadzenia nowych funkcjonalności do serwisu. 

źródło: tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos