Search

RFBENCHMARK rośnie w siłę – blisko 100 tysięcy pomiarów aplikacji!

RFBENCHMARK rośnie w siłę – blisko 100 tysięcy pomiarów aplikacji!

Już tylko mały krok dzieli RFBENCHMARK od osiągnięcia magicznej liczby 100 tysięcy pomiarów jakości Internetu mobilnego. To dobra informacja dla entuzjastów rynku komórkowego nad Wisłą. Majowy ranking operatorów komórkowych w Polsce bazować będzie na niewiele ponad 97 tysiącach testów. Skok popularności to efekt podjęcia przez RFBENCHMARK współpracy z kilkoma producentami aplikacji mobilnych.

Przypomnijmy, że dotychczasowe raporty z rynku telekomunikacyjnego dotyczące jakości i szybkości Internetu mobilnego w Polsce były tworzone w oparciu o liczbę pomiarów oscylującą w granicach 27 tysięcy. Dzięki temu wzrostowi, prezentowane badania i prognozy będą jeszcze bardziej trafne niż dotychczas.

Znaczący wzrost liczby pomiarów to bardzo dobra informacja nie tylko dla RFBENCHMARK, ale przede wszystkim całego rynku telekomunikacyjnego w Polsce. To kolejna cegiełka, którą dokładamy w trakcie budowy transparentnego rynku usług mobilnych w naszym kraju. – komentuje Szymon Nowak, prezes zarządu Notel Poland.

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos