Samsung prezentuje 8K!

Samsung prezentuje 8K!

Gdyby zapytać przypadkową osobę w jaki sposób lubi się relaksować, to z dużym prawdopodobieństwem odpowiedziałaby, iż siedząc przed telewizorem oglądając ulubiony serial.

Wybór seriali jest niesamowicie duży, mamy możliwość przebierania w różnych platformach, tematach, występujących aktorach czy reżyserach. Dlatego tym razem weźmiemy się za nieco większy kaliber ekranów i zamiast pisać o nowościach w świecie smartfonów zobaczymy co dzieje się w świecie telewizorów. Panuje tam niemałe poruszenie spowodowane dużym przedsięwzięciem dobrze znanej wszystkim firmy. Samsung wypuścił na rynek telewizory 8K.

Ekrany o ultrawysokiej rozdzielczości zapewnią oglądającemu przepiękny obraz. Wszyscy już przywykliśmy do jakości 4K, dlatego ciężko się doczekać tej o jeszcze wyższym standardzie. Przekątne ekranu Samsunga to  65, 75 i 85 cali. Przy tworzeniu ekranów została po raz pierwszy w Samsungu użyta technologia upscalingu z Al (sztuczna inteligencja). Pierwsze filmy w 8K są już gotowe zaś na planach filmowych używa się najlepszego sprzętu by dopasować się do najwyższych standardów. Na naszych oczach rodzi się nowa era rozdzielczości!

Źródło: https://antyweb.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos