WhatsApp nie pozwoli Ci na zrobienie zrzutu ekrany

WhatsApp nie pozwoli Ci na zrobienie zrzutu ekrany

Wielu użytkowników WhatsAppa czekała na tą funkcję od dawna. Nic dziwnego – w końcu istotnie zwiększa się ochrona prywatności użytkowników. Przede wszystkim zablokowana zostanie możliwość wykonania zrzutu ekranu, gdy wysyłamy wiadomość jednorazową. 

To nie jedyna nowość. Będziemy także mieli kontrolę nad tym czy chcemy pokazywać informację o swojej dostępności w aplikacji. W prosty sposób będzie można zatem ukryć swoją obecność na WhatsAppie. Co więcej, informacje o naszym statusie będziemy mogli dostosować do konkretnych list użytkowników.

O naszą anonimowość będziemy mogli zadbać także przy opuszczaniu grup dyskusyjnych. Dzięki zmianom, możliwe będzie “angielskie wyjście” czyli opuszczenie konwersacji bez informowania reszty uczestników, że chcemy “dać nogę”.

Na zakończenie tych dobrych informacji warto dodać, że wydłużeniu ulegnie również czas dostępny na usuwanie wiadomości. Będzie on wynosił 2 dni, 12 godzin zamiast obecnej 1 godziny, 8 minut i 16 seuknd.

Obecnie nowe funkcje są w fazie testów, ale mają zagościć w aplikacji już wkrótce. Myślę, że wszyscy czekamy na nie z niecierpliwością.

Źródło: Tabletowo.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos