Search

Wiesz z kim jedziesz w Uberze nowa funkcja bezpieczeństwa

Wiesz z kim jedziesz w Uberze nowa funkcja bezpieczeństwa

Czy komuś trzeba przedstawiać aplikację Uber? Dla mniej zorientowanych w mobilnym świecie jest to aplikacja, która pozwala na przystępne cenowo i szybkie zamawianie samochodu, dzięki którym z łatwością dostaniemy się pod wyznaczony adres. Wystarczy udostępnić swoją lokalizację, podać wyznaczone miejsce finalne oraz kliknąć przycisk w celu wyszukania kierowcy.

Jak wiadomo, wiele osób pozostaje sceptycznymi wobec wsiadania do auta obcej osoby. Z jednej strony faktycznie, nigdy nie wiadomo kogo spotkamy za kierownicą, z drugiej – równie dobrze kierowca autobusu czy tramwaju może mieć niecne zamiary i nie należy wpadać w panikę. Bez dwóch zdań warto jednak pomyśleć o kwestiach bezpieczeństwa.

Z tego względu Uber wprowadza nową opcję, w której dowiemy się kto jest naszym kierowcą. Ułatwi to również rozpoznawanie właściwego samochodu, ponieważ często zamawiamy pojazd gdy jest ciemno lub do miejsc gdzie wiele osób również chce jak najszybciej dotrzeć do własnego domu.

Uber rozwiązuje to w 3 etapach – połączenia się z kierowcą, przypominajki o weryfikacji cech zewnętrznych auta takich jak tablica rejestracyjna i marka oraz potwierdzeniu zdjęcia kierowcy. Proste, a czasem potrafi to tyle ułatwić. Dobry ruch!

uber bezpieczeństwo

Źródło: https://antyweb.pl/

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos