Search

Zamów jedzenie i bilet dzięki Asystentowi Google

Zamów jedzenie i bilet dzięki Asystentowi Google

Pojawienie się Asystenta Google w polskiej wersji językowej dało nam nowe, szybsze możliwości wykonania pewnych czynności, które normalnie wymagałyby od nas klikania i przeszukiwania interesujących nas opcji. Dzięki aplikacji, wystarczy, iż wydamy polecenie przy użyciu naszego głosu, a asystent resztę zrobi za nas.

Nikogo nie zdziwi z pewnością „supermoc” asystenta, który może puścić naszą ulubioną muzykę czy opowie zabawny żart. Wśród palety możliwości dodano również nowe, niezwykle przydatne funkcje. Jedną z nich jest kupowanie biletów z popularnego Flixbusa oraz zamawianie jedzenia przez Pyszne.pl.

Procedura jest znana wszystkim fanom aplikacji. Wystarczy użyć magicznych słów… Nie, spokojnie – nie chodzi o baśniowe „Sezamie otwórz się”. W naszej rzeczywistości asystent Google woli reagować na słowa „OK GOOGLE porozmawiaj z pyszne/zamów bilet”.

Dziecinne proste, a nam zaoszczędzi czas na szukanie odpowiednich opcji. Jest to ułatwienie, z którego korzysta wiele osób – mamy wrażenie, że te nowe funkcje serwowane przez pyszne i Flixbusa zyskają wielu fanów.

Źródło: https://gomobi.pl

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos